Kdo je to obchodník?

Co si představíte pod pojmem obchodník? Jaké přesvědčení si nesete?

Vím co nabízím svým klientům. Mám velké zkušenosti se změnou života. Jak se dostat ze dna ke spokojenosti a vnitřnímu klidu…no a?
 Před nějakým časem jsem se rozhodl své zkušenosti a znalosti předávat ostatním lidem. Netušil jsem jak. Začal jsem hledat možnosti a tehdy jsem se dostal k informacím o on-line marketingu a jeho univerzálních výhodách. Nejprve jsem se bránil přesvědčení, že nejsem žádný obchodník, že mé poslání je vyšší. Jak říkám je to přesvědčení..starý program. Kdo je obchodník? Co se vám při vyslovení tohoto slova vynoří z myšlenek? Minulá doba překroutila poslání obchodníka, prodejce a živnostníka. Vytvořila tak obecné přesvědčení, že je to zbytečný člověk, škůdce společnosti, který nevytváří žádné hodnoty a parazituje na obyčejných lidech.
  Skutečnost je však taková, že prodejci, obchodníci a živnostníci jsou právě obyčejní lidé, kteří se něco naučili, něco získali, něco zažili a předávají to ostatním lidem za nějakou hodnotu. Tito lidé mají pak snažší život, protože něco získali, něco se naučili a něco tak zažívají. Je to vývoj. Vývoj člověka v té nejprostší esenci života, kterou přehlížíme. Všechno co se naučíme, získáme zažijeme v nás něco změní.

  Jsem prostě člověk, který nabízí vše co se naučil, zažil a vyzkoušel. Za to získávám hodnotu, odměnu. Trvalo to sice dlouho, ale nakonec jsem to pochopil.
 S tímto pochopením jsem našel svůj směr. Začal jsem objevovat možnosti on-line marketingu, který mi mohl pomoci k novým klientům. Začátky byly nadšené a drahé. Tvorba webu, prodejních kampaní, tréninků mne stála majlant s mizivým účinkem. Jak flustrující pro nováčka!!!
 Jednou jsem si vzpomenul na setkání se zajímavým člověkem. Je to jeden z nejlepších expertů pro obchodníky Pavel Fara. Pavel si za své služby účtuje běžně desítky tisíc! Tenkrát mi řekl jen tak u kafe pár tipů zadarmo. To jsem byl ale ještě “nadšený a chytrý” a šel s vlastní hlavou.
 Těch pár tipů dodnes používám a díky tomu se má práce stává zábavou, která mne uživí. Má smysl, je přínosem nejen pro mnoho lidí, ale hlavně pro mne a pro můj další vývoj. A protože jsem to dostal zadarmo tak vám je prozradím.

 V prvním řadě jsem získal skvělé webové stránky. Výsledek vidíte. Nemusel jsem se dlouhé dny až týdny lopotit s výrobou. Byly hotové za JEDEN VEČER! Nyní je pouze rozšiřuji a ladím. Soustředím se na to co dělám, na svoji činnost pro klienty a to je úžasná svoboda. A to vše za pár korun doslova! Za druhé součástí toho je emailový systém rozesílání emailů a další vychytávky, které mi usnadňují komunikaci s lidmi. Díky tomu jsem za pouhé dva měsíce získal 50 potenciálních klientů!
 Přestal jsem vymýšlet vymyšlené. Jsou lidé, kteří mají zkušenosti, znalosti techniku. Co vám to připomíná? Ano jste jedním z nich, jako já. jako každý, kdo něco umí, něco ví, něco zažil a něco dává.
 Pavla Fary si velmi vážím jako experta i jako člověka a sleduji jeho úžasnou činnost. Má obrovské zkušenosti v obchodní a prodejní sféře. Vytváří funkční strategie pro každého a díky tomu se z nás stávají spokojení, úspěšní lidé. Mohu tedy směle doporučit jeho novinku pro obchodníky. 

 

Mrkněte se na ochutnávku zdarma a budete žasnout, jak se vaše podnikání může proměnit:


 

  Klikněte na odkaz:   >Pavel Fara: Úspěšné prodejní techniky< 

                                                          

 Tisknout stránku

Vyzkoušejte:

Často slyšíte o nutnosti životní změny, ale
jste na ni opravdu připraveni?


      © 2017 - STANDA TITL
Digitální obchodník
Zpět nahoru