JAKO ROBOTI...

Jsme vlastně roboti z masa a krve?

Jel jsem po dlouhé době vlakem a celkem jsem si to užíval. V kupé seděla starší paní a mladá dvojice. Bylo velmi zajímavé pozorovat chování těchto lidí. Mladý pár vypadal velmi spokojeně, ale všímal jsem si drobností, které oni nevnímali. Mladík seděl pohodlně, ruce prázdé podél těla a tvářil se nad věcí. Dívka byla tělem v pohybu a neustále o mládence pečovala. Vybalila mu svačinu, držela mu lahev s pitím a když dojedl, vzala si odpadky a podala mu ubrousek na otření. Vše uklidila av zala k sobě. mladík se na děvče usmál a ona vděčně zamrkala očima. Krásný příklad jak oba jeli na vzorcích svých rodičů. Tak to téměř přesně vypadá i v jejich rodinách. Ona jako její matka služka, pečovatelka, vděčná myš a on jako majitel a pán. 
 A ta starší paní? Během této cesty telefonovala dceři. Ujišťovala se, že ji čekají(Jakoby nevěděla, že ji čekají) Tak jak to matky umí, dál lézt do života svých dětí, kontrolovat a ovládat je s přesvědčením, že dělají to nejlepší co můžou...I ta paní získala tento vzorec u svých rodičů a oni u svých atd. atd.
 To je to co nevidíme. Myslíme a chováme se podle toho, co nám bylo od narození do 12 let nalito do hlavy. Včetně strachů, omezení, ponížení, obětování se, skromnosti, lži, hněvu nedostatku komunikace. Odtud pramení úzkosti, nízká sebedůvěra, agresivita, závislosti, hyperaktivite, ADHD, sebedestrukce atd. atd.
 Svobodná vůle? Nic takového neexistuje. Jsme jen naprogramovaní roboti. Nelíbí se vám to? Nepříjímáte to?  I to je jen program, přesvědčení. Chcete to změnit? U sebe nebo u svých dětí? Chcete tvořit svůj vlastní spokojený život?

 

Můžete začít třeba zrovna tady:   > ŽIVOTNÍ MAPY <Tisknout stránku

Vyzkoušejte:

Často slyšíte o nutnosti životní změny, ale
jste na ni opravdu připraveni?


      © 2017 - STANDA TITL
Digitální obchodník
Zpět nahoru