TOUHA JE ZÁZRAK!

Jak pravdivá jsou slova Daniela Landy v jeho skladbě?

  Touha a přání jsou od vzniku člověka hlavní silou jeho vývoje. Proto se dá říci, že jsou zázračnými silami. Pokud totiž člověk nemá v sobě touhu a neumí si přát, nenaplní svoje potřeby a stává se robotem z masa a krve. Život se stane dřinou spojenou se stresem, zlostí, bezmocí, sebelítostí a pod.
Naproti tomu lidé, kteří měli v sobě touhu(vášeň) pro cokoliv tak toho "cokoliv" dosáhli! Touha v člověku aktivuje síly a energie, které jsou sice nepostřehnutelné zato velice mocné, přímo božské.
Je však jisté, že se tak děje. Jinak bychom ještě dnes žili v jeskyních a lezli po čtyřech. 
  Předpokládejme, že touha a zvědavost se rodí s dítětem. Díky tomu se naučí třeba chodit. Kdyby to totiž záleželo na přání rodičů, patrně by se nenaučilo chodit nikdy. Technika chůze je jedna věc ale touha a odhodlání chodit je mnohem podstatnější. Bohužel během dětství je touha zaměněna za přání rodičů. Za jistoty, přesvědčení jak to chodí, povinnosti, zákazy, skromnost, úcta apod. Je tak utlumena zvědavost, která je silnější než strach. Jsou potlačeny touhy a schopnosti přát si. Výsledkem je už základní škola, která už děti většinou nebaví(učení), protože potlačuje jejich vlastní zvědavost a touhu učit se. Pokračují tak do svého života s těmito vzorci až do dospělosti...
  Jaké je však řešení? Jak se zase naučit toužit a přát si? Jak podpořit děti, aby neztratili tento dar? Jedním z nejlepších nástrojů, se kterým jsem se setkal jsou ŽIVOTNÍ MAPY. Tento jedinečná diagnostická metoda odhalí místa v dětství, kdy jsme ztratili to co slouží k našemu osobnímu štěstí. Pochopením nastartuje proces změny starých vzorců a programů a my se tak stáváme skutečnými strůjci svého štěstí!!!
Touha je zázrak kámo, zázrak!

 

Více o ŽIVOTNÍCH MAPÁCH:  >ZDE<
 

 Tisknout stránku

Vyzkoušejte:

Často slyšíte o nutnosti životní změny, ale
jste na ni opravdu připraveni?


      © 2017 - STANDA TITL
Digitální obchodník
Zpět nahoru