ZACYKLENÍ A PŘEKONÁNÍ

Lež má krátké nohy...ale může daleko dojít..

  Lidé zavírají oči před svými skutečnými problémy. S hněvem nebo nadsázkou odvrací pozornost od svých starostí. Například při běžné návštěvě u lékaře odpovídáte na otázku: Pijete alkohol? Všichni odpoví: příležitostně, normálně, sem tam....ale skutečnost bývá často, i větší množství, cokoliv. To však nikdo nepoví. Stejné je to s léky, cigaretami.. Lékař na základě těchto nepravdivých informací určí diagnozu a léčbu vašeho problému. Lidé jsou dokonce ochotní uvěřit této léčbě, která samozřejmě nikdy nebude fungovat nebo jen dočasně.
 Rádi uvěříte tomu, že váš problém není tak vážný .Je snažší uvěřit lži a tvářit se, že skutečnost je jiná. Tento postoj lidé obhajují často až do konce života, který je ale nepravdivý, smutný a velmi bolestný. Tyto postoje předáváme další generaci a výsledek je, že ačkoliv  žijeme v materiálních “jistotách”, žijeme nešťastně a nespokojeně.
 
 Někteří lidé se snaží hledat pravdu, ale pouze ve své komfortní zóně. Pravda, která až tolik nevadí, nepřekáží, neodhaluje…tento jev nazývám slepá pravda.

Jsou to tedy vaše postoje, které brání vašemu úspěchu, štěstí i zdraví.
  Jak to tedy vypadá ve vaší realitě? Obrázek znázorňuje v první části proces v zacyklení. Druhá část je o přerušení. Podívejte se na vlastní možné zacyklení. Oprostěte se od tvrzení typu, není to tak zlé, je to jen občas, ne vždy je to tak... Zeptejte se sami sebe, jak se vlastně cítíte, jak se vidíte, jak tomu co žijete rozumíte, jak to s vámi rezonuje? 

 Metoda Životní Mapy, se kterou pracuji, odkrývá skutečné příčiny vašich bolestí, neúspěchů, hněvů, osamělostí, nespokojeností i závislostí.
  Poskytují obraz, skutečná fakta, vnímání a znění vašeho života. Odhalují příčiny současných potíží a hlavně nabízí funkční řešení a řeší...a to je to, co mně zajímá a dělá radost.

 

Mějte se hezky
Standa Titl

775-914-812Tisknout stránku

Vyzkoušejte:

Často slyšíte o nutnosti životní změny, ale
jste na ni opravdu připraveni?


      © 2017 - STANDA TITL
Digitální obchodník
Zpět nahoru