Ženy v závislosti

Přidáno 29.12.2015

Jak se některé ženy ocitnou v závislosti?

 Mnoho žen si uvědomuje své problémy až v době, kdy se jejich život začíná hroutit ve všech oblastech. Rozpadají se jejich vztahy, přicházejí o přátele, mají problémy v práci, zdravotní potíže atd.

Za příčinu těchto událostí mylně pokládají nepochopení druhých a krutost okolí. Mají pocit, že celý svět si na nich štípe dříví a ony to musí pokorně snášet. Často tyto ženy čelí psychickému nebo fyzickému týrání či zneužívání.

Stále častěji upadají do stavů lítosti, vzteku a bezmoci. Tady někde vznikne myšlenka na potřebu rychlé úlevy. Zde přichází na scénu alkohol, tabletky, … Brzy vzniká návyk s přesvědčením, že to jinak nejde…
Tyto ženy ani neměly příliš bouřlivou minulost. Jejich život by se dal popsat jako obětování se rodině. Obětovaly se pro děti, manžela, rodiče – pro jejich štěstí a rozvoj. Tak tomu říkají, jsou na to hrdé a jsou přesvědčeny o správnosti svých kroků. Není tedy divu, že tento postoj trvá až do konce života,  jsou ochotny jej bránit zuby nehty.
A o to jde – je to jen POSTOJ! Tento POSTOJ se stal řídicí myšlenkou jejich života.
Jak vznikl? Vzpomeňte si dobře na vztahy ve vaší rodině, když jste byli dětmi.   Kdo z vašich vzorů se tak choval? Kdo vám dával najevo své obětování se pro vás i druhé?
Z těchto kořenů dětství vyrostl strom rodící ovoce, které vám nechutná. Teprve odhalením a pochopením těchto kořenů vzniká jedinečná příležitost k vypěstování plodů, které miluji a mám z nich radost.
Když pak změníte svůj postoj „musím se obětovat“ nebo „na mě nezáleží“, změníte celou realitu, která se z těchto postojů vytváří. Pak samozřejmě zmizí potřeba úlevy, potřeba alkoholu, tabletek, …

Video verze zde: Ženy v závislosti

Životní mapa dává pochopení a nabízí řešení vašich životů, které vám nechutnají…

Standa Titl | KouTerMenTisknout stránku

Vyzkoušejte:

Často slyšíte o nutnosti životní změny, ale
jste na ni opravdu připraveni?


      © 2017 - STANDA TITL
Digitální obchodník
Zpět nahoru