MŮJ PŘÍBĚH

 

 

 Proč jsou lidé v některých oblastech svého života úspěšní, dokáží vydělat spoustu peněz nebo jsou úspěšní v práci, kterou dělají, ale nedokáží se odpoutat od návykových látek nebo nelátkových návyků?(gamblerství)
Protože příčina těchto potíží je zakořeněná ve starých a zděděných podvědomých myšlenkových vzorcích. Tyto prvotní příčiny získávají již v dětsví. Nenápadně, skrytě, ale prakticky navždy!
  Po mnoha letech jsem dospěl k poznání, že alkoholikem jsem se stal ještě dříve než jsem se poprvé napil. Od toho se odvíjí způsob mé práce s lidmi, kteří mají problémy s nadměrným užíváním čehokoliv. Pomocí unikátní diagnosticko-terapeutické metody odkrývám pravé kořeny potíží, které předcházely současnému stavu. 

Předmluva:

   Léta jsem se věnoval lidem závislým na alkoholu. Ve většině případů to byli lidé ze střední, nebo nižší střední sociální vrstvy. Většina těchto lidí využívala těch služeb, které byly zadarmo. Poslouchali mne, četli mé rady, volali mi. V okamžiku, kdy měli vložit svoji energii, třeba ve formě peněz nebo dalšího setkání, zmizeli. Prostě jen čekali na další “zadarmo”.
 
Nejprve jsem si myslel, však oni přijdou a dokončí to…ale omyl. Uvědomil jsem si, že lidé mají obrácené hodnoty. Platí za zábavu, veterinářům a za naplnění žaludku, ale za své skutečné potřeby ne. Své skutečné potřeby odsouvají na neurčito a tak i jejich zdraví, štěstí, svoboda a úspěch se odsouvají na neurčito...

  A tak lidé závislí na čemkoliv, chodí tam kde je to zadarmo. Má to však svoji chybičku, kterou si neuvědomují. Budou stále na začátku, tedy ne úplně uzdravení. Žijí stále ve strachu z recidivy, z projevení jejich bezmoci a buď jsou ochotní do smrti aplikovat “zadarmo”, čímž si vytvoří další závislost, nebo to vzdají. Mám k jejich rozhodnutí respekt a děkuji jim za to, že jsem to mohl pochopit. I tito lidičkové to mohou kdykoliv změnit.
   
Sám jsem do tohoto pole lidí patřil a vím o čem mluvím. Překonal jsem, ale tuto slepou bariéru vytvořenou z iluzí. Není to tak, že jsem něco více než oni, pouze jsem dospěl k pochopení, poznání a uvědomění. Nic víc.

  Získal jsem schopnosti a znalosti, které tito lidé prostě ještě nedokáží ocenit. Tak to je.
  Mými klienty jsou lidé, kteří znají skutečnou hodnotu energie peněz, jsou v mnohém úspěšní a jsou ochotní využít moje schopnosti experta na závislosti. Lidé, kteří se chtějí uzdravit natrvalo, protože v systému “zadarmo” to nenajdou. Lidé, kteří mi věnují hodnotu za to, že mne už nikdy nebudou muset potřebovat...


  
  Kdy to začalo? Těžko říci, neměl jsem traumatické dětství, neměl jsem nouzi o nic, co se v komunistickém státě dalo běžně sehnat. Byl jsem hodný, chytrý chlapeček. Dobře jsem se učil. Rodiče se mnou měli velké plány a už mně viděli na nějakém ministerstvu.
 
V pubertě jsem se změnil. O tom napíšu jindy. Necítil jsem se dost cool, neměl jsem holku, kterou jsem si přál, a nevedl jsem žádnou partu, tak jako můj starší bratr. Na střední škole se mi učení moc nedařilo a realita života se mi přestala líbit...Každou středu a neděli jsme chodili do našeho vesnického kina na otřesné ruské snímky. Bylo to ale místo setkání, které mělo zsvé vláštní kouzlo. Cestou do kina jsem se občas zastavil v místním Kulturáku pro limonádu, slané tyčinky nebo žvýkačku PEDRO.(Kulturák=Kulturní dům pod čímž si někteří naivkové představovali centrum kulturního života obce. Prostě hospoda se sálem....) Sedával tu můj bratr se svojí partou. Nikdy mi nevěnoval pozornost. Proč taky. Byl jsem pro něj mazánek co na něj žaloval, když něco vyvedl.
Jednoho večera, jsem si sedl ke stolu u mého bratra a jeho kumpánů. Před jejich užaslými zraky jsem si objednal půlitr piva a vypil ho. Bylo to hnusný a vyhrkly mi slzy do očí. to co však následovalo jsem nečekal. Zalilo mně příjemné teplo. Měl jsem pocit, že jsem vyrostl. Starší kluci mne plácali po zádech. Cítil jsem se přijatý, vážený. Přestaly existovat úzkosti, starosti, zmizel stud. Svět začal být skvělý.
  
Miloval jsem tento nově nabitý způsob řešení situací a alkohol se stal mým společníkem. Množství vypitého alkoholu a doba strávená pitím měli prudce vzestupnou tendenci. Problémy se začaly hromadit. Nerozuměl jsem si s rodiči a chodil za školu. Vrstevníci mi přestávali stačit a tak jsem vyhledával společnost starších kluků a různých individuí...Ve třetím ročníku jsem dělal opravný reparát, abych mohl projít do maturitního ročníku. Tam už jsem však přestal chodit úplně.
  
Psal se rok 1989. V listopadu vypukla sametová revoluce a já nikoho nezajímal...4. prosince se konal maturitní ples mého ročníku, ovšem beze mne. Pil jsem celý den. Kolem čtvrté hodiny ranní mne kdosi vykopnul z hospody a já si vzpoměl, že bych se mohl jet podívat na ty trdla v kvádru a něco s nima vypít. Rodičům jsem ukradl tenkrát novou škodovku a po kilometrové jízdě narazil do železného sloupu.
  
Když mne záchranáři vytáhli z vraku a pustili se do mně, že jsem se mohl zabít, na padlo mne, že to není špatný nápad. Řekl jsem jim to tak upřímně, že se toho zalekli a když mne sešili, vzali to rovnou do blázince. Když mně pustili, šel jsem to oslavit...Tenkrát jsem netušil, že jsem přestal zvládat svůj život a čím si budu muset projít, abych to pochopil.

  Už nic nebude stejné jako dřív. Skončil můj život normálního kluka. Bylo mi 17 let. Následné, letité pokusy změnit tento stav byly marné. Nepomáhaly výhružky ani sliby a dokonce ani to, když jsem to sám chtěl...To trvalo celých 21 let. Součástí tohoto žití byly další nehody, krádeže, podvody a lži. Vždy byl hlavní postavou alkohol.


  Teprve když jsem stál psychicky na dně a vyčerpaný před rozhodnutím žít tak dál nebo umřít, objevil jsem na internetu společenství lidí, které se potýká se stejnými problémy. Ti lidé znají příčinu i řešení problémů. A tak začala další moje etapa. Usilovně jsem na sobě pracoval a poznával se. Učil jsem se pouze od lidí, kteří byli úspěšní a šťastní. Pronikl jsem do různých oborů lidské tvořivosti a začal jsem žít život o kterém se mi ani nesnilo a uzrála ve mne touha předávat své zkušenosti dalším lidičkám...
  
Klíčovým momentem mé životní změny bylo ROZHODNUTÍ, že už nechci dál žít jako alkoholik a UVĚDOMĚNÍ, že jsem zcela zodpovědný za svůj život! 
 Objevil jsem nástroje a mentální techniky, které původně měli sloužit k jinému účelu. Mohu tak nabídnout zcela individuální způsob uzdravení, který nikdo jiný nedělá.
Pro kontakt klikněte:
 >sem<

 

Tisknout stránku

      © 2017 - STANDA TITL
Digitální obchodník
Zpět nahoru