Reference

 

V první řadě říkám díky, díky, díky! Já se již od základní školy zajímám o mezilidské vztahy a o vše co dělá člověka  šťastnějším, spokojenějším a láskyplným. Přečetla jsem opravdu mnoho knih o osobním růstu, o rozvoji osobnosti např. knihy L. Hay, Z. Jordánové, P. Franckha, J. Vitaleho atd. avšak stále jakoby něco chybělo. A konečně díky setkání se Standou a jeho uvedení mě do koučinku jsem to něco našla. To něco je "akce". Jak jednoduché, avšak tak účinné. Dále se mi na koučinku líbí, že je veden přátelsky, nic nevnucuje. Myslím, že postupné dostání mě do "flow" se Standovi výborně daří. Každé setkání je pro mě velkým přínosem. Ještě jednou děkuji za skvěle odvedenou práci.

Eva E.

 

Ze všeho nejvíc se mi na našich setkáních líbila vizualizace. Jelikož ne vždycky jsem si jista, co vlastně chci a neznám přesně svoje priority, tak mi to velmi pomohlo. Z počátku mi nebylo  jasné, jaký bude cíl těchto setkání. Nejdřív jsem myslela, že to bude pomoc při dosahování toho, cosi myslím, že bude nejlepší. Po druhém setkání jsem nabyla jiného dojmu. A to, že cílem setkání je nejdřív zjistit, na čem mi opravdu záleží, od toho odvíjet další priority a až poté dosahování daných cílů.
Bylo moc fajn si popovídat o svých problémech a diskutovat o jejich řešeních v důvěrné atmosféře. A taky jsem nabyla asi správného dojmu, že odpovědi na svoje otázky (a způsoby řešení klíčových situací anebo dokonce problémů) nejspíš přesně znám, jenom potřebuji prostředníka, který je ze mne dostane..

Silvia M.

Tisknout stránku

      © 2017 - STANDA TITL
Digitální obchodník
Zpět nahoru